fbpx

Blog

Duyurular

“Eurodesk Turnede” Projesinde Gönüllü Olmak İster Misin?

Yaz aylarında ofis içinde ya da yakın yerlerde bilgilendirme yapmanın ya da bilgisayar başında sorularınıza cevap vermenin yanında Bursa ilçelerinde küçük bir turneye çıkıyoruz! Nasıl mı?

Türkiye Ulusal Ajansı ve yürütmekte olduğu programların ülkemiz genelinde tanınırlığının arttırılması ve gençlik bilgilendirmesi faaliyetlerine destek verilmesi amacıyla bu yıl ilk kez Eurodesk Yerel Temas Noktaları Gençlik Bilgilendirmesi Mali Destek Programı Teklif Çağrısı yayımlamıştır. Bu kapsamda başvurmuş olduğumuz proje desteklenmeye uygun görülmüştür. Kabul edilen “Eurodesk Turnede” projesi 1 Nisan – 1 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Proje amacı, Bursa’nın dezavantajlı bölgelerinde yaşayan gençlerin AB fırsatlarından haberdar olmasını sağlamak ve 2014-2010 döneminde uygulanacak olan Erasmus Plus programını yerelde tanıtmaktır.

Proje hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bilgilendirme ve tanıtım faaliyetleri yoğun olarak Temmuz ayı içinde, atölye çalışmaları ise Ağustos ayı içinde gerçekleştirilecektir.

Haydi Sen de Bize Katıl!

Proje ekibine katılmak ve bu projeye destek vermek isteyenlerin aşağıdaki formu doldurması yeterli olacaktır. Ne şekillerde destek vereceğiniz ile ilgili başlıkları işaretlemeyi unutmayınız.

Gönüllü olmak için: https://docs.google.com/forms/d/11SyNEPzlzMlqB1EG3JyTwqygzrQlG0zbe0LZsQbk-jY/viewform?c=0&w=1