fbpx

Blog

Muharrem Çilek, BAG Talks Experience’ın konuğu oldu
Bizden Haberler

Muharrem Çilek, BAG Talks Experience’ın konuğu oldu

Benim Adım Gelecek projesi kapsamında çıraklarımızın iş yaşamında uzman kişilerle bir araya geldiği BAG Talks Experience etkinliğinin bu haftaki konuğu Çilek Mobilya A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Muharrem Çilek oldu. Etkinlik öncesinde Gönüllü Hareketi Derneği Başkanı Sertaç Şipka tarafından Muharrem Bey’e Benim Adım Gelecek projesi ve dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi verildi. Gönüllü Hareketi bünyesinde kurulan Oyuncak Kütüphanesi’ne yapılan kısa bir ziyaretten sonra etkinlik başladı.

Etkinlik öncesinde Gönüllü Hareketi Derneği Başkanı Sertaç Şipka tarafından Benim Adım Gelecek projesi ile ilgili Muharrem Çilek’e bilgi verildi
Etkinlik öncesi Oyuncak Kütüphanesi’ne ziyarette bulunuldu

Çıraklar ile kendi iş deneyimlerini paylaşan Muharrem Bey, Bursa’nın ilçesi İnegöl’de küçük bir atölye olarak kurulan Çilek Mobilya A.Ş.’nin 1995 yılından bu yana 5 kıta ve 71 ülkede 500’ü aşkın mevcut satış noktasına nasıl ulaştığından bahsetti. Söyleşinin sonunda, çırakların sorularını cevaplayan Muharrem Bey, değerli tavsiyelerde de bulundu. Etkinlik sonunda bugünün anısına Sertaç Şipka tarafından Muharrem Bey’e plaket takdim edildi. Kendisine yapmış olduğu eşsiz paylaşımlar ve Benim Adım Gelecek projesine vermiş olduğu destek için bir kez daha teşekkür ederiz.

Muharrem Çilek katılımcılardan gelen soruları cevaplıyor
Muharrem Çilek ve Gönüllü Hareketi Derneği Başkanı Sertaç Şipka, BAG Proje ekibiyle
BAG Talks Experince hatıra fotoğrafı