fbpx

Kurumsal Destekler

Kurumsal bilgi ve deneyiminizi, sosyal sorumluluk bilinciyle Gönüllü Hareketi ile birleştirmeye davet ediyoruz.

Sürdürülebilir, etki yaratan ve toplumla bütünleşen sosyal sorumluluk projelerinde işbirliği yapabileceğimize inanıyoruz.

Kurumunuz ile tanışmak ve işbirliği yapmak için heyecanlıyız!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Projeleri

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) alanında hayata geçirmek istediğiniz dönemsel ve sürdürülebilir projeler için Gönüllü Hareketi her zaman yanınızda.

Fikir, öneri ve düşüncelerinizi, Gönüllü Hareketi ile buluşturarak bir sosyal sorumluluk projesini birlikte yürütebilir, stratejik ve kurumsal bir işbirliği yapabiliriz.

Kurumsal Destekler

Gönüllü Hareketi’nin yürüttüğü program ve sosyal sorumluluk projelerinin sürdürülebilirliği için kurumsal destekçilerimizden birisi olabilir. Vereceğiniz destek tek seferlik, dönemsel veya düzenli olabilir.

Gönüllülük Eğitimleri

Kurum ve çalışanlarınızın sivil toplum alanı tanışmasını, iletişimini artırmasını, bu alandaki bilgi ve deneyimini geliştirmesini istiyorsanız, eğitim ve seminer programlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmet İşbirliği

Kurumunuz ürün veya hizmetlerinin satış ve pazarlama süreçlerinin, Gönüllü Hareketi’ni desteklemesi için ürün ve hizmet işbirliği yapmayı çok isteriz.