fbpx

Blog

Bizden Haberler

ÜÇGE Teknik Gezisi Gerçekleştirildi

Benim Adım Gelecek projesi kapsamında teknik gezilerimizden birisini Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ÜÇGE Mağaza Ekipmanları fabrikasına gerçekleştirdik. Teknik gezimiz kapsamında önce firma hakkında kısa bilgilendirme aldık. Sonrasında üretimin çeşitli kademelerini çıraklarımız daha yakından tanıma imkanı buldular. Firma personeli ile öğle yemeği yedikten sonra üretimi, yeni teknoloji robotik sistemleri ve örnek mağaza alanı gezdik. Ardından İnsan Kaynakları Departmanı çalışanları ile istihdam ve çalışan politikaları konusunda keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Gezi boyunca meraklı olan ve bol bol soru soran çıraklarımız, aldıkları cevaplar karşısında üretim ve işletme bilgisini pratik olarak gözlemleme ve değerlendirme şansına sahip oldular. Son olarak ÜÇGE’nin bizler için hazırlamış olduğu küçük hediyeler ile son derece verimli geçen gezimizi tamamladık.

Teknik gezi sonrasındaki hatıra fotoğrafımız.

Bizlere çok yakından ilgi ve misafirperverlik gösteren ÜÇGE ailesine; Yönetim Kurulu Üyesi Hayri Tuncer, İcra Kurulu Üyesi Seçkin Yüksel, Üretim Yönetimi Sorumlusu Hakkı Koçlu, İnsan Kaynakları Sorumluları Esra İlgün ve Münevver Candere, Halkla İlişkiler Sorumlusu Binnur Şahinkaya ile tüm ÜÇGE çalışanlara çok teşekkür ediyoruz.

Çıraklarımızın kariyer çizgilerini sağlam adımlarla şekillendirmeleri ve planlamalarına destek olmak amacıyla, farklı işletme ve üretim tesislerine teknik geziler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Hep birlikte, geleceğe…

Üretim Sorumlusu Hakkı Koçlu, çıraklarımıza anlatım yapıyor.
Soldan sağa; İlker, Recep ve Delal. Dikkatle dinliyoruz…
Gönüllü Hareketi Başkanı Sertaç Şipka ile ekipçe Görçek.
1976 yılından… Gökşin Aras’ın ilk kesme makinesi önündeki Görçek.