fbpx

Blog

Duyurular

Çeviri Yapacak Gönüllüler Arıyoruz!

Gönüllü Hareketi’nin İngilizce olan web sitesinin içeriğini birlikte geliştirelim mi?

İngilizce seviyem çeviri yapabilecek kadar iyi, dil ve edebiyat bölümleri ya da dil öğretmenliği okuyorum diyorsanız; bize destek olabileceğinizi düşünüyoruz. Uluslararası çalışmalarda daha aktif rol almak, uluslararası projelere daha çok genci gönderebilmemiz için web sitemizi İngiliz dilinde de yayınlamamız gerekiyor.

Çeviri çalışmalarında gönüllü olarak yer almanız için, ofisimize gelmenize de gerek yok. Evde, kütüphanede ya da bir kafede, kahvenizi yudumlar, çayınızı içerken, çeviri çalışmalarını yürütmeniz mümkün. İster 1, ister 10 metin olsun çeviri çalışmalarında bize destek olabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir şehrinde hatta başka bir ülkede ikamet ediyor olabilirsiniz. Gönüllü Eğitim Programı’na katılmanız veya Bursa’da ikamet etmeniz de, “Çeviri Gönüllüsü” olmak için şart değil.

Bursa dışından çok yoğun bir şekilde Gönüllü Başvuru Formu almaktayız. Şu an için Gönüllü Eğitim Programı eğitimlerini yalnızca Bursa’da düzenleyebildiğimiz için, Bursa dışından bize destek olmak isteyen, uzaktan da olsa gönüllülük yapmak isteyen genç arkadaşlarımız için açılmış olan bir pozisyondur bu.

“Çeviri Gönüllüsü” olmak isteyenler için başvuru adresi: http://www.gonulluhareketi.org/gonullu-basvuru-formu/