fbpx

Blog

30 Ağustos’ta Gönüllü Olur Musun?
Duyurular

30 Ağustos’ta Gönüllü Olur Musun?

30 Ağustos’ta Büyük Taarruz’un zaferini kutluyoruz. Bugünkü Türkiye Cumhuriyeti topraklarının kazanılmasını sağlayan yeniden dirilişi kutluyoruz. Hepimizin bayramı olan Zafer Bayramı’nı kutluyoruz. Çünkü, Zafer Hepimizin….

Bu sene, kutlama için Nilüfer Belediyesi’nin ev sahipliğinde benzersiz bir etkinlik planlandı: 7.835 kişi ile Türkiye haritası oluşturulacak. Bu büyük etkinlikte bir araya gelecek binlerce kişinin organize edilmesi için stadyumda görev yapacak 200 gönüllüye ihtiyaç var. Sizi, bu anlamlı günde Nilüfer Belediyesi’nin paydaşı olarak, 7.835 kişinin  organizasyonunu gerçekleştirecek olan Gönüllü Hareketi ekibine katılmaya davet ediyoruz.

Hayatınızda hiç unutamayacağınız bir gönüllülük deneyimi yaşamak istiyorsanız, siz de 30 Ağustos’ta bize katılın.  Gönüllü olmak için aşağıdaki hatırlatmaları dikkatle okumanız ve alt kısımdaki başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Hatırlatmalar:

  • Organizasyonda yer alacak gönüllüler, aynı zamanda 7.835 kişiden biri olarak Türkiye haritasında yer alacak.
  • Gönüllülerin organizasyon süresince yapacakları iş tanımları ve görev yerleri belli olacak. Gönüllüler stadyum dışındaki kayıt masalarından başlayarak, saha içerisine kadar olan alanlarda görev alacak. Bazı gönüllüler, 5-20 kişilik gönüllü grubuna liderlik edecek.
  • Organizasyon süresince kendisine verilen görevi büyük bir ciddiyetle yerine getirmeleri beklenecek. Çünkü yaklaşık 8bin kişinin katılacağı organizasyona çok büyük bir ilgi ve katılım olacak. Bu nedenle stadyuma girişlerin çok düzenli olması gerekiyor.
  • Gönüllülerin 29 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 19:30’da İbrahim Yazıcı Stadyumundaki organizasyon provasına katılması gerekiyor.
  • Gönüllülerin 30 Ağustos 2019 Cuma günü saat 13:00’te etkinlik alanında bulunması ve 23.00’e kadar oradan ayrılmamaları gerekiyor.
  • Gönüllülere gün içerisinde kumanya dağıtılacaktır.
  • Gönüllüler, mavi renkli Gönüllü Hareketi Derneği tişörtleri ile etkinlikte görevli olacaklar.
  • Organizasyon boyunca uzun süreler ayakta durmak gerekeceği için sağlık sorunları olanların dikkat etmesini ve sağlığını riske atmamasını tavsiye ediyoruz.

Gönüllü olmak için lütfen bu formu doldurunuz: http://j.mp/zaferhepimizin

Not: Formu dolduranlara 26 Ağustos 2019 akşamı e-mail ile olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Formdaki bilgiler doğrultusunda organizasyon ekibi seçilecektir.

Bu güzel ve anlamlı günde, Zafer Bayramımızı hiç olmadığı kadar büyük bir coşku ile hep beraber kutlayalım.

Etkinlik Sayfası: https://www.facebook.com/events/216224739304527/

#ZaferHepimizin