İnsan Kaynakları

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

İşinizi gönüllülükle yapın, yaşamaktan keyif alın.

Derneğimizin farklı pozisyonlarında bizimle çalışmak isterseniz aşağıdaki ilanları inceleyebilir veya özgeçmişlerini ihtiyaç dahilinde değerlendirilmek üzere paylaşabilirsiniz.

Başvuru Şekli: Adayların, CV (tercihen Europass formatındaki) ve iş ile ilgili motivasyonlarını içeren en fazla 1 sayfalık bir yazıyı (ikisi de PDF formatında) içeren başvurularını yk@gonulluhareketi.org adresine “İK ilgili pozisyon” konu başlığı ile göndermesi gerekmektedir.
 
Not: Adayların motivasyon mektuplarında maaş beklentisini paylaşmasını bekliyoruz. Yalnızca başvuru belgeleri tam olan adaylar değerlendirilecektir.
 
Ön değerlendirmeyi geçen adaylar ile 5 iş günü içerisinde iletişime geçilecektir. İlan olmaksızın başvuru yapan adayların başvuruları ise özgeçmiş havuzuna aktarılacaktır.

Grafiker İlanı

Pozisyon: Tanıtım ve İletişim Koordinatörü Son Başvuru Tarihi: 31 Mart 2019 Başvuru Durumu: KAPALI Başvuru Kriterleri: Grafikerlik mezunu ya da grafiker olarak çalışan,…

Daha fazla...
Grafiker İlanı
Proje Asistanı İlanı

Proje Asistanı İlanı

Gönüllü Hareketi’nin uluslararası faaliyetlerinde görev alacak bir takım arkadaşı arıyoruz. Başvuru Kriterleri: 24-30 yaşları arasında (tercihen) En az 6 aydır…

Daha fazla...