Ekibimiz

Bizimle Tanışın

Sahne arkasında emeği geçen ekibimizi burada tanıyabilirsiniz.

Sertaç Şipka

Kurucu / Başkan

sertac@gonulluhareketi.org
sertaç

Öznur Şipka

Genel Sekreter

oznur@gonulluhareketi.org

Furkan Yılmaz

Sayman

furkan@gonulluhareketi.org

Mesut Şentürk

YK Üyesi

mesut@gonulluhareketi.org

Ernur Coşkun

YK Üyesi

ernur@gonulluhareketi.org

Başak Tosun

AGH / ESC Koordinatörü

evs@gonulluhareketi.org

M. Hamza Otar

Gönüllü Koordinatörü

hamza@gonulluhareketi.org

Utku Can Özkan

Tanıtım ve İletişim Koordinatörü

utku@gonulluhareketi.org

Buket Kiper

Adım Adım İletişim Sorumlusu

adimadim@gonulluhareketi.org

Yiğithan Şipka

Burs Programı Sorumlusu

burs@gonulluhareketi.org

Atike Köken

Oyunla Büyü Proje Koordinatörü

Ezgi Yılmaz Guha

Konuşma Kulübü Eğitmeni

Ali Cenk Algün

Gönüllü Mentörü

Hakan Yılmaz

Üye

Fikret Alkan

Üye

Hayri Tuncer

Üye

Volkan Bilmiş

Üye

Halil Serkan Uz

Üye

Hatice Yılmaz

Üye

Samet Parpar

Üye

Meral Tosun

Üye

Hüseyin Said Tosun

Üye