Bağış Yap

Bağışçımız Olun

Senin vereceğin küçük bir destek, daha çok insanın gönüllü olması için büyük bir destek olacak!

Genç veya yetişkin olsun, daha çok yurttaşımızın gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmaları için çalışıyor ve onları bu süreçte destekliyoruz. Hem çalışmalarımız hem de sosyal sorumluluk projelerimize sizler de destek olarak, bu çalışmalarımıza devam etmemizi sağlayabilirsiniz.

Bağışçımız olarak destek verebileceğiniz detayları aşağıda bulabilirsiniz. “Bağış Yap" butonuna tıkladığınızda, kredi kartı ile hızlı bağış yapabilir, havale/eft bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Bağışçılık konusu ile ilgili daha detaylı bilgileri sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Bağış

Havale / EFT ile bağış

  • Banka: Türkiye İş Bankası
  • Şube: Bursa Şubesi
  • Alıcı Adı: Gönüllü Hareketi Derneği
  • Hesap No (TL): IBAN TR30 0006 4000 0012 2003 6368 52
  • Hesap No (€): IBAN TR80 0006 4000 0022 2003 8333 42

Kredi kartı ile bağış

Derneğimizin kullandığı FonZip sistemi aracılığıyla güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı ile hemen bağış yapabilirsiniz.

Bireysel Bağış

Bireysel olarak Gönüllü Hareketi’nin yarattığı sosyal değişime ortak olabilir, siz de destek olabilirsiniz!

Sizin için belki küçük bir destek, yapacağımız çalışmaların devamlılığını sağlamak için çok önemli olacaktır. Türkiye’deki bağışların yaklaşık %12’sinin kurumlara yapıldığını düşündüğümüzde, vereceğiniz destek sosyal sorumluluk bilincinin oluşması için de örnek olacaktır.

Sosyal Sorumluluk için Bağış

Gönüllü Hareketi’nin daha fazla gönüllü çalışma ve sosyal sorumluluk projesi yapabilmesi için destek olabilirsiniz.

Bağışlarınız ile kurumsal kapasitesini günden güne daha fazla geliştiren Gönüllü Hareketi, sivil toplum alanındaki çalışmalarını sürdürecek ve toplumsal fayda yaratacaktır.

Burs Fonu için Bağış

Gönüllü Hareketi’nin başarılı ve ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine vermiş olduğu bursların artması ve desteklenmesi için Burs Fonu’na bağış yapabilirsiniz.

Derneğimizin Burs Programı hakkında detaylı bilgi almak için: http://www.gonulluhareketi.org/burslar/

Gayrimenkul Bağışı

Gönüllü Hareketi’nin çalışmalarında kullanılmak ve değerlendirilmek üzere gayrimenkul bağışları da kabul edilmektedir. Bunlar daire, bina, arsa, araç, vb. olabilir.

Gönüllü faaliyetlerimizi bir hayırseverin bağışı doğrultusunda kendi yerimizde gerçekleştirebilmenin hayalini taşıyoruz. O hayırseverin adını, bu yerimizde yaşatmayı arzu ediyoruz

Tüm etkinliklerimizi aynı çatı altında toplayabileceğimiz"Gönüllü Evi"ni açmak ve farklı semt / ilçe / şehirlerde yaygınlaştırabilmeyi hayal ediyoruz.

Ayni Bağış

Ayni bağışlarınız ile ilgili olarak bizimle info@gonulluhareketi.org adresinden veya 0224 249 01 00 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kullanmadığınız, artık ihtiyaç duymadığınız veya yeni alarak bağışlamak istediğiniz bilgisayar, projeksiyon, cep telefonu gibi teknolojik ürünleri; masa, sandalye, kitaplık gibi mobilya ürünleri; ve diğer ürünleri bağışlayabilirsiniz.

Kurumsal Bağış

Kurumsal olarak sosyal alanda da başarılı ve toplumla bütünleşen bir değişimi desteklemenizi, bilgi ve deneyiminizi toplumsal çalışmalar için Gönüllü Hareketi ile birleştirmeye davet ediyoruz.

Sizinle tanışmak ve işbirliği yapmak için heyecanlıyız!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Projeleri

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) alanında hayata geçirmek istediğiniz dönemsel ve sürdürülebilir projeler için Gönüllü Hareketi her zaman yanınızda.

Fikir, öneri ve düşüncelerinizden yola çıkarak veya bizimkilerle bir araya getirerek bir sosyal sorumluluk projesini birlikte gerçekleştirebilir, stratejik işbirliği kurabiliriz.

Kurumsal Destekler

Gönüllü Hareketi’nin çalışmalarını sürdürebilmesi için kurumsal destekçilerimizden birisi olabilir, tek seferlik, dönemsel veya sürekli olarak destek verebilirsiniz.

Gönüllülük Eğitimleri

Kurumunuz ve çalışanlarının sivil toplum ile daha fazla iletişim kurmasını, bu alandaki bilgi ve deneyimini geliştirmesini istiyorsanız eğitim ve seminer programlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmet İşbirliği

Kurumunuzun üretmiş olduğu ürün veya vermiş olduğu hizmetler konusunda belirli sayıda satışınızı Gönüllü Hareketi faaliyetlerini desteklemek için işbirliği geliştirerek verebilirsiniz.

Ayni Bağış

Kurumunuzun imkan, kaynak ve yatırımları doğrultusunda sahip olunan ürün ve/veya malzemeler Gönüllü Hareketi’ne bağışlanabilmektedir.

Yardımseverlik Koşusu

Egzersiz ve sporu hayatınıza dahil ederken, sosyal sorumluluk projelerine destek olmak ister misiniz Türkiye’nin her yerinde yapılan koşularda yer alarak, projelerimiz için kaynak yaratabilirsiniz.

Adım Adım’ın desteklediği Bursa’daki ilk STK olarak yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz: www.gonulluhareketi.org/adim-adim/