Bağışçı Olun

Bağışçımız Olun

Senin vereceğin küçük bir destek, daha çok insanın gönüllü olması için büyük bir destek olacak!

Genç veya yetişkin olsun, daha çok yurttaşımızın gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmaları için çalışıyor ve onları bu süreçte destekliyoruz. Hem çalışmalarımız hem de sosyal sorumluluk projelerimize sizler de destek olarak, bu çalışmalarımıza devam etmemizi sağlayabilirsiniz.

Bağışçımız olarak destek verebileceğiniz detayları aşağıda bulabilirsiniz. “Bağış Yap" butonuna tıkladığınızda, kredi kartı ile hızlı bağış yapabilir, havale/eft bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Bağışçılık konusu ile ilgili daha detaylı bilgileri sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Hızlı Bağış

Gönüllüler için Değer

Sosyal sorumluluk bilinci daha yüksek bir topluma ulaşmak için yürüttüğümüz çalışmalara destek olabilirsiniz.

Burs Fonu

Gönüllü Hareketi olarak vermiş olduğumuz burslara destek olabilir, Burs Fonu'na katkı sağlayabilirsiniz.

Bireysel Bağış

Bireysel olarak Gönüllü Hareketi'nin yarattığı sosyal değişime ortak olabilir, siz de destek olabilirsiniz!

Sizin için belki küçük bir destek, yapacağımız çalışmaların devamlılığını sağlamak için çok önemli olacaktır. Türkiye'deki bağışların yaklaşık %12'sinin kurumlara yapıldığını düşündüğümüzde, vereceğiniz destek sosyal sorumluluk bilincinin oluşması için de örnek olacaktır.

Kredi Kartı ile Bağış

Güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı ile bağış yapabilirsiniz: https://fonzip.com/gonulluhareketi/bagis/duzenli

Yukarıda belirtilen alternatiflerinden seçtiğiniz ile doğrudan “BAĞIŞ YAP" butonu aracılığıyla bağış yapabilirsiniz.

Havale / EFT ile Bağış

Gönüllü Hareketi Derneği Hesabı: Türkiye İş Bankası – Bursa Şubesi

TL HESAP NO: IBAN TR30 0006 4000 0012 2003 6368 52

EURO HESAP NO: IBAN TR80 0006 4000 0022 2003 8333 42

Gayrimenkul Bağışı

Gönüllü Hareketi'nin çalışmalarında kullanılmak ve değerlendirilmek üzere gayrimenkul bağışları da kabul edilmektedir. Bunlar daire, bina, arsa, araç, vb. olabilir.

Gönüllü faaliyetlerimizi bir hayırseverin bağışı doğrultusunda kendi yerimizde gerçekleştirebilmenin hayalini taşıyoruz. O hayırseverin adını, bu yerimizde yaşatmayı arzu ediyoruz.

Ayni Bağış

Ayni bağışlarınız ile ilgili olarak bizimle info@gonulluhareketi.org adresinden veya 0224 249 01 00 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Bağış

Kurumsal olarak sosyal alanda da başarılı ve toplumla bütünleşen bir değişimi desteklemenizi, bilgi ve deneyiminizi toplumsal çalışmalar için Gönüllü Hareketi ile birleştirmeye davet ediyoruz.

Sizinle tanışmak ve işbirliği yapmak için heyecanlıyız!

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Projeleri

Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) alanında hayata geçirmek istediğiniz dönemsel ve sürdürülebilir projeler için Gönüllü Hareketi her zaman yanınızda.

Fikir, öneri ve düşüncelerinizden yola çıkarak veya bizimkilerle bir araya getirerek bir sosyal sorumluluk projesini birlikte gerçekleştirebilir, stratejik işbirliği kurabiliriz.

Kurumsal Destekler

Gönüllü Hareketi'nin çalışmalarını sürdürebilmesi için kurumsal destekçilerimizden birisi olabilir, tek seferlik, dönemsel veya sürekli olarak destek verebilirsiniz.

Gönüllülük Eğitimleri

Kurumunuz ve çalışanlarının sivil toplum ile daha fazla iletişim kurmasını, bu alandaki bilgi ve deneyimini geliştirmesini istiyorsanız eğitim ve seminer programlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve Hizmet İşbirliği

Kurumunuzun üretmiş olduğu ürün veya vermiş olduğu hizmetler konusunda belirli sayıda satışınızı Gönüllü Hareketi faaliyetlerini desteklemek için işbirliği geliştirerek verebilirsiniz.

Ayni Bağış

Kurumunuzun imkan, kaynak ve yatırımları doğrultusunda sahip olunan ürün ve/veya malzemeler Gönüllü Hareketi'ne bağışlanabilmektedir.

Yardımseverlik Koşusu

Egzersiz ve sporu hayatınıza dahil ederken, sosyal sorumluluk projelerine destek olmak ister misiniz Türkiye'nin her yerinde yapılan koşularda yer alarak, projelerimiz için kaynak yaratabilirsiniz.

Grubumuza dahil olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Facebook grubumuza katılmak için tıklayınız.